Jump to content
duyuru ×
digibakers

Eticaret

Members
  • Mesaj sayısı

    3
  • Üyelik tarihi

  • Son ziyareti

İtibar puanı

0 Neutral
  1. Arkadaşlar e-fatura sistemi olarak hangi şirketi tercih ediyorsunuz? Güvenilir ve memnun kaldığınız şirketler hangileri? Bugün bana n11 kategori yöneticisi n11faturam sistemini tavsiye etti. Sizin görüşleriniz nedir bu konuda?
  2. Çin'den çıkarken nasıl bir vergi ödüyoruz? Alibaba'dan görüştüğüm tedarikçiler böyle bir konudan bahsetmedi? Zaten bir çoğuyla CIF veya CIP teslim şeklide fiyat konuşuyorum. Çin'de ekstra bir vergi olduğunu ilk defa duydum
  3. Arkadaşlar merhaba. N11 ve Hepsiburada üzerinden satış yapmaya karar verdim mağazaları açtım.Size birkaç sorum olacak. Çinden ürün getirip satmak istiyorum aklımda şu anda 3 farklı ürün var . Alibaba üzerinden bir çok firmayla konuştum ancak hem bütçeden dolayı hemde ürün satmaz endişesiyle yüksek miktarlarda alım yapamıyorum. 1. Sorum düşük miktarlarda alım yaparak ürünleri satışa çıkarsam ikinci siparişe kadar elimde ürün tükenirse bunun bana dezavantajları neler olur? Ürünü satışa kapatacağım için sıralama kaybı yaşar mıyım? Böyle bir durum oluşursa ne yapmalıyım? 2. Sorum mağazalar yeni olacağı için ilk etapta 1-2 ürün olacak bu durum alıcılar için dezavantaj yaratır mı? 3.Sorum ise yüksek adetlerde alım yapamadığım için deniz yoluyla ürünleri getiremiyorum. Hava kargo talep edincede ürün birim fiyatları çok yukarı çıkıyor. Böyle bir duruma çözüm var mı? Çinde küçük parti ürünleri toplayıp deniz yoluyla kargo yapan şirketler var mı bildiğiniz önerebileceğiniz? Veya çinden düşük adetli getirmenin uygun bir yolu var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim cevaplar için.
×
×
  • Create New...